Livescore

International - Copa Libertadores Grp. 2
02:45 Santos FC-:-Sporting Cristal
02:45 Santa Fe-:-The Strongest
International - Copa Libertadores Grp. 7
00:3085' Nacional0:1Lanus
00:3581' Chapecoense AF0:1Zulia
International - Europa League Final Stage
20:45 Ajax-:-Manchester United
International - World Cup U20 Grp. C
10:00 Zambia U20-:-Iran U20
13:00 Costa Rica U20-:-Portugal U20
International - World Cup U20 Grp. D
10:00 South Africa U20-:-Italy U20
13:00 Uruguay U20-:-Japan U20
International - AFC Champions League Final Stage
08:00 Jeju United-:-Urawa Red Diamonds
14:00 Shanghai SIPG FC-:-Jiangsu Suning FC
International - CAF Champions League Grp. B
15:00 CAPS United-:-USM Alger
International - CAF Champions League Grp. C
16:30 AS Vita Club-:-Mamelodi Sundowns FC
International - CAF Champions League Grp. D
15:00 Zanaco-:-Wydad Casablanca
Finland - Veikkausliiga
17:30 KuPS-:-SJK
17:30 RoPS-:-JJK
17:30 VPS-:-Ilves
Greece - Super League Playoff Group
17:15 Panionios-:-PAOK Thessaloniki FC
19:30 Panathinaikos-:-AEK Athens
Romania - Liga I Relegation Group
17:00 Tirgu Mures-:-FC Voluntari
USA - USL
18:00 Toronto FC II-:-Richmond Kickers
Brazil - Serie B
00:1590' CRB1:0Santa Cruz
02:30 Guarani-:-Figueirense
Bulgaria - Cup
17:30 Ludogorets Razgrad-:-Botev Plovdiv
International - Club Friendlies
12:00 Sydney FC-:-Liverpool
Egypt - Premier League
15:45 Tanta-:-Al Mokawloon Al Arab
18:00 El Geish-:-El Nasr Tadeen
20:00 El Entag El Harby-:-Al Sharkeyah
Italy - Lega Pro Promotion Playoff Final Stage
20:30 AlbinoLeffe-:-Lucchese
20:30 Alessandria-:-Casertana
20:30 Juve Stabia-:-Reggiana
20:30 Lecce-:-Sambenedettese
20:30 Livorno-:-Virtus Francavilla
20:30 Matera-:-Cosenza
20:30 Parma Calcio 1913-:-Piacenza
20:30 Pordenone Calcio-:-Giana Erminio
Norway - Cup
18:00 Jerv-:-Bryne
18:00 Flekkeroey-:-Start
18:00 Vard Haugesund-:-FK Haugesund
18:00 Lysekloster-:-Brann
18:00 Aasane-:-FK Fyllingsdalen
18:00 Nest Sotra-:-Sandnes
18:00 Floroe-:-Fana
18:00 Verdal-:-Kristiansund BK
18:00 Byaasen-:-Aalesund
18:00 Ranheim-:-Stjoerdals Blink
18:00 Hoedd-:-Molde
18:00 Mosjoeen-:-Levanger
18:00 Sortland IL-:-Bodoe/Glimt
18:00 Floeya-:-Tromsdalen
18:00 Finnsnes-:-Tromsoe
18:00 Kraakeroey-:-Vaalerenga
18:00 Moss-:-Sarpsborg 08
18:00 Grorud-:-Elverum
18:00 Skeid-:-Stroemsgodset
18:00 KFUM-:-Baerum
18:00 Stroemmen-:-Kjelsaas
18:00 Ull/Kisa-:-Alta
18:00 Brumunddal-:-Lillestroem
18:00 Raufoss-:-Sogndal
18:00 Mjoendalen-:-Kvik Halden
18:00 Oern-Horten-:-Sandefjord
18:00 Pors Grenland-:-Odds Ballklubb
18:30 Tynset-:-Rosenborg
Argentina - Federal A - Relegation - 2nd Stage
19:00 CA Chaco For Ever-:-Villa Mitre
Argentina - Primera B Metropolitana
02:054' Deportivo Moron0:0Barracas Central
Argentina - Cup
20:40 Belgrano-:-Club Atletico Estudiantes
23:00 Defensa y Justicia-:-Sol de Mayo
Belarus - Premier League
17:15 Dinamo Minsk-:-Shakhtyor Soligorsk
18:00 Dnepr Mogilev-:-Dinamo Brest
Cyprus - Cup Final Stage
17:30 APOEL Nicosia-:-Apollon Limassol
Finland - Ykkonen
17:30 KPV-:-IF Gnistan
17:30 EIF-:-OPS
Georgia - Erovnuli Liga
14:00 Chikhura-:-Dinamo Tbilisi
16:00 Samtredia-:-Saburtalo
16:00 FC Shukura Kobuleti-:-Dinamo Batumi
Guatemala - Liga Nacional Clausura Final Stage
23:00 Guastatoya-:-CSD Municipal
Lithuania - A Lyga
17:00 Suduva-:-Zalgiris Vilnius
19:00 Stumbras Kaunas-:-Atlantas Klaipeda
Malaysia - Super Liga
15:00 Selangor Pkns FC-:-Johor Darul Ta'zim FC
15:00 Kedah-:-PBDKT T-Team FC
15:00 Perak-:-Sarawak FA
15:00 Selangor-:-Pahang
15:00 Kelantan-:-Pulau Pinang
15:00 Felda United FC-:-Melaka United
Malaysia - Premier League
10:45 MISC-MIFA-:-Perlis
15:00 Kuala Lumpur FA-:-ATM FA
15:00 Negeri Sembilan-:-Johor Darul Ta'zim II
15:00 Kuantan FA-:-Sabah FA
15:00 Terengganu-:-UiTM
15:00 PDRM-:-PKNP FC
Russia - PFL Zone East
10:00 Sakhalin-:-Dinamo Barnaul
10:00 Smena Komsomolsk-:-Irtysh
12:00 Zenit Irkutsk-:-FC Chita